Predaj

Comcas ponúka na predaj akúkoľvek výpočtovú techniku. Tovar si môžete objednať online cez náš e-shop alebo sa poradiť s výberom u nás v kamennej predajni.

Pokladne a terminály

Zriaďujete obchod alebo gastro prevádzku? Poradíme Vám s nákupom pokladne a správneho terminálu. Výber tohto zariadenia si vyžaduje isté znalosti a preto je potrebné pred kúpou vedieť všetky možnosti, aké sú v ponuke.

Počítače a notebooky

Kancelárske, herné alebo domáce? Nakonfigurovať Vám vieme skutočne podľa vlastných požiadaviek a rozpočtu. Pozrite si našu ponuku, alebo nás priamo kontaktujte.

Tlačiarne

Ak už hľadáte multifunkčné zariadenie domov alebo do kancelárie, ste na správnom mieste. V našej ponuke nájdete nie len atramentové alebo laserové tlačiarne. V rámci našej ponuky nájdete aj príslušenstvo k nim.

Monitory a projektory

Hľadáte kvalitné monitory a projektory na každodenné využívanie? Ponúkame na predaj monitory viac ako 20-tich značiek vrátane príslušenstva.

Spotrebná elektronika

Autorádia, kamery do áut, MP3 prehrávače, drony,  meteostanice, batérie, nabíjačky, alarmy, DVD a Blue-ray prehrávače či káble. To všetko nájdete v kategórii spotrebnej elektroniky.